Letra e shenjave 3d prej çeliku inox Letër reklamimi Shenja metalike Letër kanali alumini për tabelat e dyqaneve

1. Dizajni Falas është i disponueshëm
2. Mostra falas është në dispozicion
3. Prano logon dhe letrat e personalizuara
4. Certifikimi: CE, RoHS, UL (Të gjitha mund të ofrohen nëse është e nevojshme)
5.Paketë e sigurt: Flluskë për këllëf druri të brendshëm dhe me tre shtresa


Detajet e produktit

FAQ

Etiketat e produktit

Specifikim

Seiko 304# Shkronja inox
1.0.8mm trashësi pasqyrë çelik inox 304# për anën e përparme
2.0.6mm trashësi 304# pasqyrë çelik inox nga ana e skajit 3-6cm thellësi
3. Saldoni gjatësinë 8-10 cm të vidhave në anën e përparme çelik inox për të varur shkronjat në ajër për instalim
4. Letra e instalimit 1:1
5. Paketa e sigurt: flluskë brenda, Eksport i pranueshëm kuti druri me tre shtresa jashtë (ose sipas kërkesës tuaj)
Shënim:
1.Çeliku inox mund të zëvendësohet me materiale të tjera metalike
2.LED mund të jetë opsionale për efektin e ndriçimit të pasëm
3. Të gjitha madhësitë mund të personalizohen
4. Mund të lyejë ose ta lyejë ngjyrën si kartë me ngjyra PMS, RAL

MaterialiMadhësia Përpara: Metal (SS, alumin, fletë e galvanizuar etj.)
Ana: Metal (SS, alumin, fletë e galvanizuar etj.)
Mbrapa: Shkumë, PVC, Metal
Dizajn i personalizuar
Ngjyrë Personalizuar nga ngjyra PMS
Garancia 5 vite
TrashësiaCertifikimi Dizajn i personalizuar
CE, RoHs
Aplikacion Dyqane/Spital/Kompanitë/Hotele/Restorante/etj.
MOQ 1 copë
Paketimi Flluskë brenda dhe kasë druri me tre shtresa jashtë
Pagesa L/C, TT, PayPal, Western Union, Money Gram, Ruajtje
Dërgesë   Me Express (DHL, FedEx, TNT, UPS etj.), 3-5 ditë
Me ajër, 5-7 ditë
Me anije: 25-35 ditë
OEM Pranuar
Koha e udhëheqjes 3-4 ditë për grup
Kushtet e pagesës 30% depozitë dhe 70% bilanc pas konfirmimit të fotove
Materiali Përpara: Metal (SS, alumin, fletë e galvanizuar etj.)
Ana: Metal (SS, alumin, fletë e galvanizuar etj.)
Mbrapa: Shkumë, PVC, Metal
Madhësia Dizajn i personalizuar
Ngjyrë Personalizuar nga ngjyra PMS
Garancia 5 vite

 • E mëparshme:
 • Tjetër:

 • Q1: Cila është garancia e produkteve tuaja? 

  A1: Garancia për akrilik është 5 vjet;Për LED është 4 vjet;për transformator është 3 vjet.

  Q2: Çfarë është temperatura e punës?

  A2: Puna në një temperaturë të gjerë nga -40 °C në 80 °C.

  Q3: A mund të prodhoni forma, dizajne dhe shkronja me porosi?

  A3: Po, ne mund të bëjmë format, dizenjot, logot dhe shkronjat që i duhen klientit.

  Q4: Si të marr çmimin për produktin tim?

  A4: Mund të dërgoni detajet e dizajnit tuaj në emailin tonë ose të kontaktoni menaxherin tonë të tregtisë në internet

  A4:.Të gjitha çmimet e mësipërme janë llogaritur me pikën më të gjerë;nëse gjatësia dhe gjerësia tejkalojnë 1 metër, atëherë ato do të llogariten me metër katror

  P5: Nuk e kam vizatimin, a mund ta dizajnoni për mua?

  A5: Po, ne mund ta dizajnojmë atë për ju sipas efektit tuaj që dëshironi të jetë

  Pyetja 6: Cila është koha e prodhimit për porosinë mesatare?Sa është koha e transportit?

  A6: Afati për porosinë mesatare është 3-5 ditë.Dhe 3-5 ditë me Express;5-6 ditë me Ajrore.; 25-35 ditë nga Deti.

  P7: A do të përshtatet shenja për tensionin lokal?

  A7: Ju lutemi të jeni të sigurt, transformatori do të sigurohet atëherë.

  Pyetja 8: Si mund ta instaloj shenjën time?

  A8: Letra e instalimit 1:1 do të dërgohet me produktin tuaj.

  P9: Çfarë lloj paketimi po përdorni?

  A9: Flluskë brenda dhe kuti prej druri me tre shtresa jashtë

  P10: Shenja ime do të përdoret në ambiente të jashtme, a janë ato të papërshkueshme nga uji?

  A10: I gjithë materiali që kemi përdorur është antindryshk dhe led brenda tabelës janë të papërshkueshëm nga uji.